Péče o svaly

ÚĽAVA PRE PREŤAŽENÉ SVALY!


Pressnitz® Hrejivý gél DE LUXEPriessnitz® Hrejivý gél DE LUXE

 

Priessnitz® Hrejivý gél DE LUXE bol vyvinutý podľa najnovších poznatkov modernej farmácie. Má unikátne zloženie, obsahuje zmes éterických a aromatických zložiek, najmä gáfor a kapsaicín.

  • Kapsaicín – rastlinný alkaloid, ktorý stimuluje receptory nervových zakončení a tým prehrieva organizmus. Prispieva k podpore krvnej cirkulácie a zvýšeniu rýchlosti metabolizmu.
  • Gáfor – prekrvuje pokožku, po vmasírovaní pôsobí pozitívne na stuhnuté a bolestivé miesta
  • Boswéllia  – jje jedinečný strom rastúci v Indii, severnej Afrike a na Strednom Východe. Táto rastlina má významné účinky v medicíne, pretože extrakt z kry obsahuje rad biologicky účinných látok.

Priessnitz® Hrejivý gél DE LUXE pri masáži dokáže vďaka obsiahnutému transmitteru rýchlo uľaviť vašim stuhnutým a bolestivým miestam. Konzistencia emulzného telového krému vytvára optimálne podmienky aplikácie s výbornou roztierateľnosťou a vstrebateľnosťou. Krém si uchováva menej priedušný charakter, ktorý významne predlžuje hrejivý účinok. Jedná sa o krém určený na pokožku za účelom jej ochrany a zlepšenia stavu.

Priessnitz® Hrejivý gél DE LUXE

  • jedinečná kombinácia éterických a aromatických zložiek
  • kapsaicín, gáfor, boswéllia a unikátny transmitter
  • pri masáži poskytuje príjemný hrejivý účinok (nepáli)

Použitie: Primerané množstvo telového gélu vmasírujte na stuhnuté a bolestivé miesto. Účinky prípravku budú intenzívnejšie, keď na miesto aplikácie priložíte zábal. Na vonkajšie použitie!

Objem: 200 ml

KÚPIŤ